Jaki zestaw narzędzi wybrać?

 

Czy wiesz jaki zestaw narzędzi wybrać do pracy w zakładzie stolarskim? W naszym sklepie znajdziesz praktyczne zestawy PRO-MIX marki Bosch, które kryją w sobie wiele wartościowych narzędzi dla stolarzy. Sprawdź praktyczny asortyment do obróbki drewna i zyskaj wyjątkowe prezenty. Odkryj solidny sprzęt dla majsterkowicza, dla budowlańca i do wykończeń wnętrz. Pośród bogatej oferty marki każdy znajdzie coś dla siebie.

 

Na czym polega oferta PRO-MIX dla specjalistów?

Dobierz cały pakiet narzędzi renomowanej marki Bosch i zyskaj wartościowy sprzęt za darmo. Zasada jest prosta - im więcej narzędzi kupisz, tym więcej zyskasz prezentów dla siebie lub dla swoich bliskich. Każdy z zestawów PRO-MIX dla stolarzy możesz skonfigurować według swoich potrzeb, dobierając odpowiednią klasę narzędzia - 12 V lub 18 V. Wybór pozwoli Ci dobrać dla siebie sprzęt lekki i kompaktowy lub sprzęt o większych gabarytach i większej mocy. Dzięki szerokiemu wyborowi produktów dla majsterkowicza każdy może dobrać wariant dla siebie i zyskać wartościowe prezenty.

 

Zestawy dla budowlańców - jaki wybrać?

Zestaw dla budowlańca musi spełniać wymagane kryteria, czyli być dostosowany do pracy w trudnych warunkach. Właśnie takie cechy spełnia zestaw PRO-MIX, w którym znajdziesz narzędzia Bosch Heavy Duty. Z całą pewnością produkty dla budowlańca znajdą zastosowanie podczas remontów i znakomicie nadadzą się do wykończeń pomieszczeń. W zestawie PRO-MIX znajdziesz zestawy dla wymagających prac, na przykład narzędzia akumulatorowe 18 V, które wydłużają czas pracy narzędzia aż o 30%.  Wiertarko wkrętarki, akumulatorowe klucze udarowe, młoty akumulatorowe, czy wiertarki lub odkurzacze to świetne uzupełnienie Twojego zestawu narzędzi.

 

Zestawy dla stolarzy - co znajdziesz w ofercie?

Każdy, kto zajmuje się obróbką drewna wie, jak ważny jest odpowiedni asortyment. Zestawy dla stolarzy PRO-MIX to świetny pomysł na rozwinięcie zasobów warsztatu. Szlifierki kątowe, pilarki tarczowe, czy lampy, radia budowlane i systemy odsysania znakomicie sprawdzają się do obróbki drewna i są potrzebne zarówno dla stolarzy, jak i dla majsterkowiczów. W ofercie PRO-MIX znajdziesz interesujące Cię kategorię i zapoznasz się z danymi technicznymi produktów marki Bosch.

 

Jak zamówić produkty z oferty PRO-MIX i co możesz zyskać?

Zakup zestawu narzędzi jest opłacalny nie tylko ze względu na cenę, ale także na produkty dodawane w promocji. Aby dokonać zakupu odpowiedniego asortymentu, wystarczy tylko kilka prostych kroków. 

 

  1. Wejdź na stronę https://www.industria24.pl/konfigurator-promix i zapoznaj się ze szczegółami oferty.
  2. Przejdź do wyboru mocy urządzeń akumulatorowych, po kliknięciu przycisk „przejdź do konfiguratora”.
  3. Wybierz jedną z dostępny opcji - stwórz zestaw narzędzi 12 V lub 18 V według uznania.
  4. Wyszukaj produkty po kategorii sprawdzając ich dane techniczne. Opcję dla siebie wybierz poprzez przycisk „dodaj do zestawu”.
  5. Po prawej stronie znajdziesz wszystkie produkty w zestawie, wartość koszyka i liczbę narzędzi. Po dodaniu kolejnych opcji zobaczysz wybrany prezent, który zmienia się wraz z ilością dobranych produktów. Możesz zatem zmieniać swoje zamówienie w taki sposób, by zyskać atrakcyjny prezent i wybrać rzeczy, których potrzebujesz.
  6. Swój wybór zatwierdź przyciskiem „kontynuuj”, a następnie sfinalizuj transakcję zgodnie z załączoną instrukcją. 

 

Dlaczego warto wybrać PRO-MIX?

Nowe zestawy to atrakcyjna oferta dla stolarzy, dla budowlańców i dla majsterkowiczów. Solidne produkty marki Bosch do wykończeń i prac remontowych to doskonała oferta zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów. Sprzęt o wysokiej jakości działa niezawodnie przez długie lata i znacznie przewyższa efektywnością pracy tańsze modele. Również żywotność pracy baterii narzędzi akumulatorowych znajduje się na zadowalającym poziomie. Właśnie te parametry techniczne gwarantują komfort i precyzję wykonania robót stolarskich i budowlanych. Jakość pozwala stwierdzić, że jest to sprzęt z najwyższej półki. Wypróbuj narzędzia Bosch w wyjątkowej ofercie PRO-MIX.