Milwaukee - weź narzędzia na raty lub leasing

milwaukee narzędzia leasing

 

Milwaukee to amerykańska firma produkująca narzędzia, które od zawsze odznaczały się solidnym wykonaniem i bezawaryjnością. Głównym zamysłem Alberta F. Sieberta, czyli założyciela firmy Milwaukee była produkcja tak zwanych narzędzi „Heavy Duty”. Czy więc powinno nas dziwić, że ergonomiczna budowa, wygoda korzystania i bezawaryjność to kilka najczęściej wymienianych przez użytkowników cech produktów sprzedawanych pod marką Milwaukee? Raty bądź leasing w Industria24 pozwolą Ci się przekonać o tym, że założyciel marki nie rzucił słów na wiatr, a jakość narzędzi Milwaukee zaspokoi oczekiwania nawet najbardziej wymagających fachowców!

 

Narzędzia Heavy Duty wyprodukowane przez profesjonalistów

Albert F. Siebert był wizjonerem i przedsiębiorcą, który od zawsze interesował się elektrotechniką – dziedziną nauki polegającą na budowie maszyn i narzędzi. Narzędzia w jego wizji miały być maksymalnie zautomatyzowane, wykonane z najwyższej jakości komponentów i odporne na intensywną eksploatację – jednym słowem „Heavy Duty” (wysoka odporność). Przyszły założyciel marki głęboko wierzył, że unowocześnianie narzędzi poprzez ich automatyzację i udoskonalanie konstrukcji, przełoży się na rozwój technologiczny i wzrost gospodarczy w jego kraju. W roku 1924 jeszcze niewielu Amerykanów zwiastowało o mającym nadejść wielkim kryzysie, a ciekawe projekty rozwojowe bez problemu mogły liczyć na rządowe dofinansowanie. Milwaukee postanowiło jednak pójść inną drogą i może dzięki temu pozostało jedną z nielicznych firm, które lata recesji przeszło względnie suchą stopą. Nie skorzystano z rządowych form wsparcia czy pożyczki – Milwaukee od samego początku stawiało na ciężką pracę i przekonywanie do siebie klienta innowacjami i jakością. Albert F. Siebert samodzielnie więc rozpoczął działalność własnego przedsiębiorstwa, a pierwszym zaprezentowanym produktem była wyznaczająca nowy standard wiertarka Hole-Shooter.

W zgodzie z wolą swojego założyciela firma Milwaukee kontynuuje tradycję zaskakiwania rynku innowacyjnymi rozwiązaniami i wdrażanymi technologiami, które znacząco poprawiają efektywność oferowanych narzędzi i wyróżniają je na tle konkurencji. Narzędzia takie jak zaprezentowana w 1973 roku piła łańcuchowa Milwaukee o dwóch prędkościach cięcia czy wiertarka rewolwerowa Milwaukee, na zawsze zmieniły otaczającą nas rzeczywistość. Dodamy jeszcze, że to właśnie firma Milwaukee jest producentem pierwszej amerykańskiej szlifierki kątowej!

 

Leasing elektronarzędzi lub raty. Masz pytania? Telefon: tel:717253526 lub e-mail: sklep@industria24.pl

 

Narzędzia Milwaukee – leasing i zakup na raty

Przekonaj się o jakości narzędzi marki Milwaukee. Raty i leasing oferowane przez Industria24 dopasowywane są zawsze do możliwości klienta, a zakupione narzędzia są wysyłane w tempie ekspresowym. 

Dlaczego warto kupić narzędzia Milwaukee? Odroczona płatność, raty dopasowane do Twoich możliwości i szybka wysyłka to oczywiście atuty samego procesu sprzedaży. My w tym miejscu chcielibyśmy skupić się na atutach samego sprzętu:

  • Korzystanie z wysokiej klasy urządzeń pozwoli Ci na szybszą realizację zleceń.
  • Produkty Milwaukee to narzędzia Heavy Duty – solidnie wykonane, niezawodne i działające bez zarzutów przez lata.
  • Narzędzia Milwaukee są precyzyjne – zapomnij o błędach i „uciekających” ostrzach.
  • Każda szlifierka Milwaukee, wiertarka Milwaukee czy inne urządzenie Milwaukee została wyprodukowana na bazie opinii i badań wśród osób na co dzień realizujących się w branżach, w których na co dzień wykorzystywany jest dany sprzęt. Narzędzia Milwaukee są więc ergonomicznie wykonane i pozwalają długie godziny komfortowej pracy.

Zakup narzędzi Milwaukee na raty, pozwoli Ci na rozłożenie w czasie wydatku związanego z ich zakupem, przy czym jednocześnie otwiera przed Tobą możliwość szybszego z nich korzystania!

 

Zobacz inne nasze narzędzia:

- Ryobi

- DeWalt