Oferta PRO-MIX - kup zestaw elektronarzędzi Bosch i zyskaj wyjątkowe prezenty

 

Poznaj ofertę PRO-MIX i zyskaj produkty marki Bosch zupełnie za darmo. Dobierz nowoczesne produkty do pracy przy obróbce drewna i pracy budowlanej. Postaw na wyjątkowy asortyment, który usprawni wykonywania zadań amatorom oraz profesjonalistom. Zyskaj wyjątkowe produkty Bosch o wysokiej jakości i odbierz podarunki od producenta. 

 

Na czym polega oferta PRO-MIX?

Po wejściu na stronę wybierasz potrzebne elektronarzędzia określając ich moc i kategorię. Wszystkie wybrane produkty tworzą zestaw, który możesz dowolnie edytować i zmieniać. Im więcej narzędzi kupisz, tym więcej otrzymasz wyjątkowych produktów z oferty Bosch. Wygodny konfigurator pomoże Ci na dopasowanie asortymentu do własnych potrzeb. Atrakcyjna oferta pozwala tworzyć zestawy w atrakcyjnych cenach i stanowi świetną okazję na uzupełnienie asortymentu Twojego warsztatu. Kup narzędzia i zyskaj torbę Bosch, wkrętarkę udarową Bosch GSB 18V-21 i wiele więcej. Oferta PRO-MIX to świetna okazja do zakupienia asortymentu renomowanej marki. 

 

Kto może skorzystać z oferty PRO-MIX?

Produkty marki Bosch są dostosowane do potrzeb nawet najbardziej wymagających fachowców. Z całą pewnością sprawdzą się na placu budowy oraz w zaciszu domowych, podczas małych remontów. Oferta PRO-MIX jest skierowana do fanów solidnego sprzętu do obróbki drewna oraz prac budowlanych. Zestaw znakomicie zda egzamin w rękach fachowców, jak i majsterkowiczów, którzy nie używają elektronarzędzi każdego dnia. To właśnie z myślą o obu grupach, produkty z oferty PRO-MIX podzielono na dwie grupy - 12 v oraz 18 V. To od Ciebie zależy, czy wybierzesz lekkie, kompaktowe i wydajne narzędzia, czy modele o większej mocy, większej wydajności i wytrzymałości.     

 

Jak dokonać zakupu i zyskać wyjątkowe prezenty?

Cały proces zakupu sprzętu wiedzie przez następujące etapy:

 

  1. Przejdź do strony https://www.industria24.pl/konfigurator-promix i poznaj wszystkie szczegółowe informacje na temat oferty.
  2. Aby dokonać zakupu, zejdź na dół strony i kliknij przycisk „przejdź do konfiguratora”. 
  3. Kolejny krok to wybór mocy urządzeń. W tej sekcji masz do wyboru dwa warianty - urządzenia o mocy 12 V i 18 V.
  4. W menu oferty PRO-MIX znajdziesz wygodną wyszukiwarkę kategorii i bazę produktów do wyboru. Jeśli zdecydujesz się na wybór pozycji, zatwierdź produkt przyciskiem „dodaj do zestawu”
  5. Po prawej stronie znajdziesz wszystkie dodane do zestawu produkty, wartość Twojego koszyka oraz liczbę produktów. Po dodaniu kolejnych narzędzi zobaczysz, jaki otrzymasz prezent. Im więcej narzędzi dodasz, tym większą wartość będzie miał dodatkowy produkt.
  6. Jeśli skompletujesz zamówienie zatwierdź wybór przyciskiem „kontynuuj”. Postępuj zgodnie z załączoną instrukcją, aby sfinalizować zakupy i otrzymać wymarzone produkty.

 

Zyskaj wyjątkowe elektronarzędzia

Produkty marki Bosch to solidne rozwiązanie, które doceni każdy fachowiec. Wysoka efektywność pracy oraz wysoka jakość wykonania znalazły odzwierciedlenie w pozytywnych opiniach klientów na temat samych produktów. Możliwość zakupu większej ilości narzędzi w atrakcyjnej cenie to niezwykła okazja, która pozwoli Ci uzupełnić swój zestaw i zwiększyć zakres prac na budowie, w warsztacie i swoim domu. Skorzystaj z oferty PRO-MIX i dołącz do grona posiadaczy niezawodnego sprzętu Bosch.