KALKULATOR  RAT

Bruzdownica Baier BDN 463/4 z 4 diamentowymi tarczami tnącymi

5 656,00 zł
SKU: 75176
Dostępność: Wydłużony czas realizacji

Darmowa wysyłka

Dla zamówień powyżej 700 zł

Szybka realizacja

Dostawa nawet w 24h

Bogata oferta

Ponad 15000 produktów w katalogu

Profesjonalne doradztwo

Napisz lub zadzwoń do nas
Szczegóły

Bruzdownica z 4 diamentowymi tarczami tnącymi - bruzdowanie bez wykuwania do 18 mm szerokości i 45 mm głębokości. Oszczędność czasu i kosztów: gotowe bruzdy w jednym cyklu pracy. 2.150 W mocy silnika oraz optymalna prędkość obrotowa pozwalają na bruzdowanie w najtwardszych materiałach bez dużego wysiłku. Prosta obsługa dzięki ergonomicznemu uchwytowi i dopasowaniu głębokości do 45 mm, bez konieczności użycia narzędzi. Mocowanie tarcz Ø 22.2 mm. Zalety: Bezpieczne dzięki wyjątkowej w skali światowej, efektywnej elektronice przeciążeniowej. Brak przeciążenia dzięki zastosowaniu elektroniki kontrolnej, a tym samym brak przestojów w związku z reaktywacją pracy silnika po odłączeniu. Elektroniczne i mechaniczne sprzęgło oznacza niskie koszty eksploatacyjne. Elektronika łagodnego rozruchu i informacja LED-owa dla optymalnej mocy bruzdowania. Bezpyłowe bruzdowanie dzięki optymalnemu ustawieniu odsysania.


Przy wykonywaniu otworów i szczelin do prowadzenia przewodów potrzebna jest bruzdownica Baier. To urządzenie przyda się zarówno w czasie remontu i prac wykończeniowych, jak i przy budowie domu. Z jej pomocą szybko i precyzyjnie możesz wykonać linie do prowadzenia przewodów elektrycznych, przyłączy instalacyjnych, a także innych sieci. Test Baier BDN 463 wykazał, że diamentowe tarcze radzą sobie dobrze z każdym rodzajem podłoża, począwszy od gazobetonu, aż po beton i kamień naturalny. 


Bruzdownica Baier ma opinię urządzenia bardzo wydajnego, co uzyskano dzięki zastosowaniu silnika o mocy 2150 W. Tarcze diamentowe pozwalają na wykonywanie otworów o głębokości do 45 mm i szerokości 35 mm. Takie parametry wystarczą do tego, żeby w powstałych bruzdach poprowadzić przewody. Bruzdownica 463/4 na forum Baier jest określana jako bardzo łatwa w obsłudze, a dzięki systemowi przeciwporażeniowemu także bardzo bezpieczna. 


Cena bruzdownicy Baier w ofercie sklepu Industria24


W naszym sklepie oferowanych jest wiele profesjonalnych maszyn remontowych, w tym bruzdownica Baier. Cena tego produktu nie jest wysoka i jeśli potrzebujesz profesjonalnego urządzenia o dobrych parametrach roboczych, okaże się najlepszym wyborem. Wybierając Baier BDN 463 w naszym sklepie możesz liczyć nie tylko na niską cenę, ale także liczne promocje, obniżki, a także możliwość rozłożenia płatności na raty. Współpracujemy też z firmami leasingowymi i bankami kredytującymi nasze maszyny.

Więcej informacji
Więcej informacji
Nasza cena5 656,00 zł
Krótki opisBruzdownica z 4 diamentowymi tarczami tnącymi - bruzdowanie bez wykuwania do 18 mm szerokości i 45 mm głębokości.
Dane techniczneMoc 2150 W
Liczba obrotowa 8200 Upm
Tarcze Ø 150 mm
Szerokość bruzdy 7 - 35 mm
Głębokość bruzdy 7 - 45 mm
Waga 5,6 kg
Waga6.6000
ProducentBaier
Gwarancja1 rok (firma) lub 2 lata (konsument)
Opinie
Napisz własną recenzję
Napisz opinię o produkcie: