Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Lasery Dewalt

Produkty 6

Ustaw kierunek malejący
na stronę
na stronę

Lasery Dewalt są jednym z najpopularniejszych narzędzi do dokonywania pomiarów zarówno podczas budowy, jak i remontu oraz naprawy. Specjalistyczne narzędzia tego typu są w stanie odmierzyć odległość, a także wyznaczyć pion i poziom. Jak w każdym tego typu sprzęcie, dzielą się one na rodzaje. Jak zatem wybrać najlepsze lasery Dewalt i czym się one od siebie różnią? O tym piszemy w kolejnych akapitach. 

Laser Dewalt – jaka jest jego specyfikacja?

Laser Dewalt przede wszystkim charakteryzuje się swoją czarno-żółtą kolorystyką. Jednak nie ze względów estetycznych lasery Dewalt są najczęściej wybierane przez profesjonalistów. Są one również bardzo precyzyjne i porządnie wykonane. Marka Dewalt jest znanym i cenionym, amerykańskim producentem elektronarzędzi, które są dobre i trwałe. Tak jest również w przypadku laserów Dewalt, a dzięki temu, że są one tak rozchwytywane, mamy do wyboru wiele ich modeli. Części do nich są łatwo dostępne tak jak same narzędzia. Wszystkie znajdują się w wygodnych walizkach, stąd też można je w bezpieczny sposób przewozić i uchronić przed kurzem, np. na budowie. W zależności od wybranego modelu możemy dobrać do nich zestawy uchwytów i statywów, by zwiększyć komfort ich użytkowania.  

Delwalt laser to jeden z najbardziej popularnych narzędzi tej marki. Dlatego firma stale wprowadza w tej dziedzinie nowinki i ułatwienia. Bardzo często wybierany jest laser liniowy Dewalt ze względu na jego wszechstronność i łatwość w uzyskaniu pomiaru. Jest to również najprostszy model tego rodzaju sprzętu. Warto także zwrócić uwagę na laser krzyżowy Dewalt, ponieważ będziemy mogli go wykorzystać także do oszacowania kątów i pomiaru kilku linii jednocześnie. Jedną z ostatnich najnowszych i bardzo ciekawych propozycji od marki jest laser zielony Dewalt. Jak sama nazwa wskazuje, różni się od innych laserów Dewalt kolorem emitowanej wiązki światła.  

Lasery Dewalt cennik – jak się przedstawia?

Lasery Dewalt są profesjonalnymi narzędziami do pomiaru, zatem ich cena nie jest najniższa na rynku. Nie są one jednak tak drogie, by nie można było sobie na nie pozwolić w codziennych, domowych pomiarach. Lasery Dewalt cennik zaczyna się już od 1000 złotych, z tym już na tym etapie jest to wysokiej jakości laser liniowy Dewalt. Przykładowo laser Dewalt zielony to koszt około 2000-2500 złotych, podobnie jak Dewalt laser krzyżowy z tym, że jeden laser Dewalt może posiadać obie te cechy w jednym. Nie są to tak wygórowane ceny za tak precyzyjne i trwałe, amerykańskie narzędzia. Czasem warto postawić na dobry pomiar niż na zmarnowanie materiału i poprawki. 

Dewalt laser będzie bardzo dobrą inwestycją nie tylko dla osób na co dzień zajmujących się pomiarami, ale również dla tych, którzy często dokonują remontów, zmian, a co za tym idzie również pomiarów w domu. Jest to niezwykle ważne także wtedy, gdy chcemy dokładnie sprawdzić pracę wykonaną przez fachowców. A nowoczesne lasery Dewalt są w stanie oszacować nawet poziom położenia płytek.