Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Tarcza diamentowa QUASAR STEALTH 230mm segment Makita

SKU: B-12712
EAN: 088381355452
Dane techniczne

Średnica tarczy: 230 mm
Średnica otworu tarczy: 22,23 mm
Wysokość segmentu: 12 mm
Szerokość segmentu: 2,6 mm

Zakres dostawy

Tarcza diamentowa QUASAR STEALTH 230mm segment Makita

638,00 zł brutto
Brak towaru na magazynie
Dostępność Wydłużony czas realizacji
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

Nowe tarcze serii Quasar z segmentami wzmocnionymi siatką diamentową 3D to najwyższej jakości produkt z cichym rdzeniem, który redukuje poziom hałasu i drgań. Przeznaczone do dużych szlifierek kątowych i przecinarek spalinowych do pracy na sucho i mokro.
Odpowiednia do: betonu, betonu zbrojonego, cegły, wapienia, piaskowca drobnoziarnistego.
Konstrukcja segmentów: Makita posiada konstrukcję segmentów, które są tłoczone na zimno, a następnie utwardzane pod ogromnym ciśnieniem i w bardzo wysokiej temperaturze. Przed połączeniem z tarczą techniką spawania laserowego, każdy z nichprzechodzi szczegółową kontrolę pod względem jakości zgodnie z najwyższymi standardami, co zapewnia niezawodność działania, niezależnie od tego, czy stosuje się chłodzenie wodą czy nie. Tarcze Quasar mają 12 mm segmenty przeznaczone do całkowitego zużycia, a Comet 10 mm - segmenty schodkowe. Unikalna konstrukcja segmentów pozwala na zwiększenie przyspieszenia przy cięciu w fazie wstępnej, redukcję tarcia i znaczną poprawę chłodzenia.
Otwory chłodzące: Utrzymanie niskiej temperatury tarczy diamentowej w trakcie pracy zapobiega rozszerzaniu płaszczyzny tarczy i zapewnia gładkie cięcie ograniczając jednocześnie zmęczenie operatora i ryzyko potencjalnego uszkodzenia elektronarzędzia. Obecność otworów w ostrzu poprawia także widoczność powierzchni podczas cięcia.
Przymocowany na stałe metalowy czop: Wzmocniony czop środkowy tłumi drgania ostrza przy wykorzystaniu rdzenia wewnętrznego z miękkiego metalu, zmniejsza hałas podczas pracy i gwarantuje operatorowi niezrównaną jakość i łatwość cięcia. Stabilna tarcza tnie czysto i szybko, usuwając mniej materiału, co zwiększa jej żywotność.
System Cosmos: firma Makita prezentuje ‚uniwersalne’ podejście do wyboru tarcz. Zaawansowane spojenia segmentów pozwalają na najlepsze działanie przy większym zakresie obrabianych materiałów.
Stealth: Zaawansowana technologia tarcz laminowanych, która redukuje rezonans i sprawia, że tarcze pracują znacznie ciszej. Stworzona specjalnie do wykorzystania w obszarach zabudowanych i pomieszczeniach zamkniętych, chroniąc ludzi przed szkodliwym działaniem hałasu. Stabilna tarcza, która tnie szybko i czysto.
3D Diamond Grid: firma Makita znalazła się w czołówce producentów działających w oparciu o technologie diamentowe, wprowadzając układ diamentów w siatce 3D. Ta zaawansowana metoda produkcji segmentów pozwala na rozmieszczenie grysu diamentowego w równym układzie 3-wymiarowym, przez co uzyskuje sie nieporównywalnie efektywniejsze działanie niż w przypadku tradycyjnego, przypadkowego rozmieszczenia grysu w segmentach. Korzystność ceny w stosunku do wartości sprzętu zostaje zmaksymalizowana, ponieważ możliwa jest całkowita kontrola nad rozmieszczeniem grysu diamentowego, co oznacza, że żywotność i szybkość są znacznie wyższe.

Więcej informacji
Cena 638,00 zł
Dane techniczne

Średnica tarczy: 230 mm
Średnica otworu tarczy: 22,23 mm
Wysokość segmentu: 12 mm
Szerokość segmentu: 2,6 mm

Producent Makita
Zakres dostawy

Tarcza diamentowa QUASAR STEALTH 230mm segment Makita