Darmowa dostawa od 700 zł
Wysyłka w 24h
Leasing i płatność na raty

Tarcza diamentowa QUASAR STEALTH 400mm segment Makita

SKU: B-13471
EAN: 088381359184
Dane techniczne

Średnica tarczy: 400 mm
Średnica otworu tarczy: 25,4 mm
Wysokość segmentu: 12 mm
Szerokość segmentu: 3,0 mm

Tarcza diamentowa QUASAR STEALTH 400mm segment Makita

1 266,56 zł brutto
Brak towaru na magazynie
Dostępność Wydłużony czas realizacji
Sprawdź ratę albo oblicz leasing dla firm

Nowe tarcze serii Quasar z segmentami wzmocnionymi siatką diamentową 3D to najwyższej jakości produkt z cichym rdzeniem, który redukuje poziom hałasu i drgań. Przeznaczone do dużych szlifierek kątowych i przecinarek spalinowych do pracy na sucho i mokro.
Odpowiednia do: betonu, betonu zbrojonego, cegły, wapienia, piaskowca drobnoziarnistego.
Konstrukcja segmentów: Makita posiada konstrukcję segmentów, które są tłoczone na zimno, a następnie utwardzane pod ogromnym ciśnieniem i w bardzo wysokiej temperaturze. Przed połączeniem z tarczą techniką spawania laserowego, każdy z nichprzechodzi szczegółową kontrolę pod względem jakości zgodnie z najwyższymi standardami, co zapewnia niezawodność działania, niezależnie od tego, czy stosuje się chłodzenie wodą czy nie. Tarcze Quasar mają 12 mm segmenty przeznaczone do całkowitego zużycia, a Comet 10 mm - segmenty schodkowe. Unikalna konstrukcja segmentów pozwala na zwiększenie przyspieszenia przy cięciu w fazie wstępnej, redukcję tarcia i znaczną poprawę chłodzenia.
Otwory chłodzące: Utrzymanie niskiej temperatury tarczy diamentowej w trakcie pracy zapobiega rozszerzaniu płaszczyzny tarczy i zapewnia gładkie cięcie ograniczając jednocześnie zmęczenie operatora i ryzyko potencjalnego uszkodzenia elektronarzędzia. Obecność otworów w ostrzu poprawia także widoczność powierzchni podczas cięcia.
Przymocowany na stałe metalowy czop: Wzmocniony czop środkowy tłumi drgania ostrza przy wykorzystaniu rdzenia wewnętrznego z miękkiego metalu, zmniejsza hałas podczas pracy i gwarantuje operatorowi niezrównaną jakość i łatwość cięcia. Stabilna tarcza tnie czysto i szybko, usuwając mniej materiału, co zwiększa jej żywotność.
System Cosmos: firma Makita prezentuje ‚uniwersalne’ podejście do wyboru tarcz. Zaawansowane spojenia segmentów pozwalają na najlepsze działanie przy większym zakresie obrabianych materiałów.
Stealth: Zaawansowana technologia tarcz laminowanych, która redukuje rezonans i sprawia, że tarcze pracują znacznie ciszej. Stworzona specjalnie do wykorzystania w obszarach zabudowanych i pomieszczeniach zamkniętych, chroniąc ludzi przed szkodliwym działaniem hałasu. Stabilna tarcza, która tnie szybko i czysto.
3D Diamond Grid: firma Makita znalazła się w czołówce producentów działających w oparciu o technologie diamentowe, wprowadzając układ diamentów w siatce 3D. Ta zaawansowana metoda produkcji segmentów pozwala na rozmieszczenie grysu diamentowego w równym układzie 3-wymiarowym, przez co uzyskuje sie nieporównywalnie efektywniejsze działanie niż w przypadku tradycyjnego, przypadkowego rozmieszczenia grysu w segmentach. Korzystność ceny w stosunku do wartości sprzętu zostaje zmaksymalizowana, ponieważ możliwa jest całkowita kontrola nad rozmieszczeniem grysu diamentowego, co oznacza, że żywotność i szybkość są znacznie wyższe.

Więcej informacji
Cena 1 266,56 zł
Dane techniczne

Średnica tarczy: 400 mm
Średnica otworu tarczy: 25,4 mm
Wysokość segmentu: 12 mm
Szerokość segmentu: 3,0 mm

Producent Makita
Zakres dostawy

Tarcza diamentowa QUASAR STEALTH 400mm segment Makita